עמדת טעינה לרכב חשמלי לעסקים

עמדת טעינה לרכב חשמלי לעסקים

עמדת טעינה לרכב חשמלי לעסקים מבית EVTECH המספקת שירותי התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בעסקים, משרדים, מרכזים מסחריים, קניונים ועוד. בנוסף, החברה מתקינה מערכת ניהול עמדות חכמה, המאפשרת לנהל את הצריכה, הפעלת/הפסקת הטעינה מרחוק, חלוקת העומסים, ניתור תקלות ולעקוב אחר צריכה החשמל מכל מקום. את העמדה ניתן להתקין בכל מקום מסחרי או פרטי, ללא הצורך בקיר תומך ולגבות תשלום על הטעינה ממבקרי המקום.

החברה שמה דגש על אספקת מוצרים אמינים, בטיחותיים ועומדים בתווי תקן אירופאים. המערכת מציעה חוויית שימוש גבוהה, עם מגוון פיצ׳רים שניתנים לניהול דרך אפליקציה או דרך מחשב, כולל אפשרות תשלום וסליקה דרך העמדה וניהול צריכת השימוש.

מה תקבלו במסגרת השירות?

ייעוץ מקצועי

צוות יועצים של החברה מעניק ייעוץ טלפוני ראשוני לבחירת המערכת המתאימה למקום, על מנת שכל לקוח יוכל לקבל מידע כללי ולבצע התכנות להתקנה.

שליחת מומחה לבית העסק

החברה שולחת מומחה (חשמלאי מוסמך) לבית העסק במטרה לאבחן את הצרכים, לאפיון ארון החשמל ותפוקתו ולאמוד את עלויות ההתקנה. תפקיד המומחים לבדוק את השטח והצרכים ובהתאם לבצע התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים לעסקים.

הדרכה לשימוש יעיל

כדי לייעל את השימוש במערכת, הצוות יעביר הדרכה מקצועית לבעל העסק והמשתמשים כדי שיוכלו לנצל בצורה מיטבית את כל היכולות של המערכת לשימוש נוח ויעיל יותר, כמו הפעלת הסליקה, ניהול עמדות וכו׳.

שליחת הצעה

הלקוח יקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורו בהתאם לסקירה והאפיון שנעשו בשטח ובהתאם לצרכים הספציפיים של המקום והדרישות.

התקנה מקצועית

צוות EVTECH מונה חשמלאים מוסמכים מיומנים המבצעים התקנה מקצועית ובטיחותית במקום, כולל התקנת מערכת ניהול עמדות טעינה לעסקים. התקנה על ידי מומחים חיונית למניעת תקלות עתידיות.

מתן שירותי תמיכה

EVTECH מספקת שירותי תמיכה מקצועיים הניתנים ע״י מערך תמיכה המונה מומחים המעניקים פתרון לכל בעיה, והכל בזמינות גבוהה – 24/7.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים

למה כדאי להתקין עמדת טעינה במרכזים מסחריים ובעסקים?

תחום הרכבים החשמליים בישראל נעשה פופולרי מיום ליום, עם עשרות ואף מאות מכוניות חשמליות המסתובבות בכבישים. רבים הבינו את היתרונות הטמונים ברכב חשמלי, הן מבחינת החיסכון המשמעותי בהוצאות דלק והתרומה לשמירה על איכות הסביבה. כבר בשנים הקרובות כ- 30% מהרכבים בישראל יהיו חשמליים, ולכן התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים לעסקים חיונית כבר עכשיו.

עמדת טעינה מאפשרת לבעלי חניונים, מרכזיים מסחריים, קניונים ועסקים – מצד אחד לאפשר לעובדי המקום להטעין את רכבם, ומצד שני לייצר שורת רווח נוספת על ידי הטענה של הרכב מצד המבקרים במקום, כך שזהו אפיק הכנסה נוסף ורווחי מאוד. נזכיר שכך או כך קיים חניון במקום, כך שהצבת עמדות טעינה לרכב חשמלי מתבקשת מאוד.

היתרונות הבולטים
של התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים לעסקים

ניצול זמן השהייה במקום

כאשר בעלי רכבים חשמליים מגיעים למרכז המסחרי או לעסק, הם מחנים את הרכב ומעוניינים לנצל את זמן השהייה במקום על מנת להטעין את רכבם, כך הם יוכלו לשהות זמן רב יותר במרכז המסחרי או בקניון. אם כך, המרכז המסחרי נתפס כחדשני ואטרקטיבי לבילוי.

קידום המרכז העסקי

מרכז עסקים שיש בו עמדת טעינה לרכב חשמלי, באופן אוטומטי ימשוך אליו קהלים נוספים שיבואו למקום כדי להטעין את הרכב ועל הדרך ייהנו מבילוי במקום. רק נזכיר שהעמדה תופיע על המפה ובאפליקציות ייעודיות המאתרות עמדות טעינה לרכב חשמלי באזור, ולכן העמדה תוכל לשווק את המרכז העסקי בדרך חדשה.

רווחים נוספים למקום

עמדות הטעינה משמשות כסוג של ״תחנת דלק״ בתשלום, ולכן בעלי רכבים חשמליים יוכלו להגיע למקום, להטעין ולשלם דרך מערכת ניהול עמדות טעינה לצי רכבים או לעסקים, וכך המקום יוכל ליהנות מאפיק רווח נוסף.

שירות גם לעובדי המקום

כאשר מדברים על מרכז עסקים המשלב גם מתחמי משרדים, עובדי המקום יוכלו ליהנות מטעינה לרכב שלהם, כך שמדובר על שירות מעולה גם למבקרים וגם לעובדים במשרדים השונים באזור שיגיעו להטעין את הרכב וגם לשלם על חנייה.

מחפשים התקנת עמדת טעינה
לרכבים חשמליים לעסקים?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>