מערכת ניהול
עמדות טעינה לרכב חשמלי

מערכת ניהול עמדות טעינה

ניהול עמדות טעינה של חברת EVTECH המספקת שירותי התקנת מערכות, דרכן ניתן לנהל את הצריכה, להפעיל ולכבות את הטעינה, לחלק את העומסים בין העמדות, לנטר תקלות, לגבות תשלום בעבור הטעינה וליהנות ממגוון פיצ׳רים לניהול יעיל של צריכת הטעינה המשותפת.

המערכת קלה מאוד לתפעול ומתאימה לשימוש בפרוטוקול סטנדרטי בבתים משותפים, בחניונים פרטיים או ציבוריים, במשרדים, בחברות המנהלות ציי רכב וכו’. בנוסף, המערכת מותאמת לשילוב אפקטיבי במערכות ניהול בפרוטוקול OCPP1.6J למטרת ניהול צריכת הטעינה, חיוב הלקוח דרך המערכת וניהול מרחוק של מאפיינים שונים

מערכת לניהול עמדות טעינה היתרונות :

פתרונות לכל אתגרי הניהול

המערכת פותרת את כל אתגרי הניהול של טעינה משותפת, על ידי בקרת צריכת החשמל של כל דייר או משתמש, כך כל אחד יידע כמה חשמל הוא צרך, כמה הבניין כולו צורך, לנתב את החשמל בין כמה רכבים וכו׳. בנוסף, המערכת יודעת למנוע תקלות הקשורות לצריכה מוגברת של כמה עמדות הפעילות בו זמנית, וכך לאפשר למשתמשים ליהנות משימוש נוח ללא תקלות.

ניהול דינמי של העומסים

המערכת יודעת לנהל את העומסים בין העמדות הטעינה בצורה דינמית, הרי כאשר כמה אנשים מטעינים יחד את הרכב, הם צורכים כמות גדולה של חשמל, ולכן המערכת יודעת לנטר את העומסים בסדרי עדיפויות שונים, ובכך לאפשר טעינה מותאמת במצבי הספק במחסור מבלי שהחשמל יקפוץ.

ניהול כל החיובים במקום אחד

המערכת יודעת לנהל את צריכה החשמל של כל דייר באופן מסודר ביותר, כך כל דייר או משתמש ישלם על הצריכה שלו בנפרד. למעשה, הדיירים מטעינים את רכבם והמערכת תנהל את כל הליך גביית התשלומים עבור הצריכה ותזכה את ועד הבית בגין צריכת החשמל של כל דייר.

התחברות ללוח החשמל המשותף

המערכת מאפשרת להתגבר על הקושי הפיזי של חיבור לתשתית החשמל של העמדה ללוח החשמל של הבניין המשותף, בכך שהמערכת מחוברת ישירות ללוח החשמל ונעשית כיחידה אחת המנהלת את העומסים, התשלומים והצריכה של כל הדיירים.

למי מתאימה המערכת ניהול של איוויטק ?

מערכת ניהול עמדות טעינה בבניינים משותפים

המערכת מהוות פתרון אבסולוטי לבניינים משותפים, כיוון שהיא מנהלת את צריכת החשמל של כל דייר בנפרד, כך שכל אחד משלם באופן אישי. בנוסף, המערכת גם גובה תשלומים מהדיירים ומעביר לוועד הבית בדרך נוחה.

מערכת ניהול עמדות טעינה לבנייני משרדים

גם בבנייני משרדים שימוש במערכת יעילה מאוד, כיוון שבעל המשרד המספק לעובדים אפשרות להטענת הרכב שלהם במקום העבודה, יוכל לעקוב אחרי הצריכה ולנהל את עמדות הטעינה לפי מודל משלו.

מערכת ניהול עמדות טעינה לעסקים

בעסקים כמו קניונים, מרכזים מסחריים ובמקומות נוספים, המערכת שלנו מהווה פתרון מצוין לניטור העומסים בין העמדות, כך שבמקרה של עומס הם יתחלקו בצורה דינמית בין עמדות הטעינה. בנוסף, המערכת יודעת לגבות תשלום מהמשתמשים בהתאם לצריכה שלהם.

מערכת ניהול עמדות טעינה בחניונים

גם בחניונים ציבוריים או פרטיים המערכת ניהול של איוויטק חיונית מאוד, הן לצורך ניטור העומסים, לניהול גביית תשלום ממשתמשים, לניטור תקלות מרחוק וכל היתרונות שהזכרנו ממש כאן.

מערכת ניהול עמדות טעינה לצי רכבים

חברות המחזיקות בציי רכבים חשמליים זקוקות להטענה באופן יום יומי של הרכבים, ולכן מערכת ניהול בקרת עומסים לצי רכבים יכולה להיות לעזר בניהול הצריכה, חלוקת העומסים ניטור תקלות וביצוע מגוון פעולות נוספות.

מחפשים פתרון
לניהול עמדות טעינה?

צוות EVTECH מעניק ליווי מלא בתהליך רכישת עמדות טעינה לרכבים חשמליים והתקנת מערכת לניהול עמדות. השירות ניתן על ידי מהנדסים וחשמליים בעלי ניסיון רב המעניקים ליווי מלא החל משלב האפיון, ההתקנה, מתן הדרכה ותמיכה.

לייעוץ עם המומחים שלנו >>>