עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

EVTECH מספקת שירותי אפיון, ייעוץ, אספקה והתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף, ומאפשרת לדיירים לנהל את הצריכה באמצעות מערכת לניהול עמדות טעינה. דרך המערכת ניתן להפעיל את הטעינה, לחלק את עוצמת החשמל, לנטר תקלות ולעקוב אחר צריכה החשמל מכל מקום בקלות רבה. החברה שמה דגש על אספקת מוצרים אמינים, בטיחותיים ועומדים בתווי תקן אירופאים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שבצעתם את הרכישה הבטוחה ביותר.

מה תקבלו במסגרת השירות?

ייעוץ טלפוני ראשוני

בשלב הראשון היועצים שלנו יעניקו לכם מידע ראשוני בשיחת טלפון על העמדות, על מנת שתוכלו לבצע התכנות ראשונית מול השכנים והדיירים בבניין.

הגעת חשמלאי מומחה למקום

EVTECH תתאם לכם ביקור של חשמלאי מוסמך, שיבחן את המקום, את ארון החשמל וכל מה שצריך כדי להתקין עמדת טעינה התואמת לאופי המקום ודרישות הדיירים.

הדרכה לשימוש יעיל

כדי לייעל את השימוש במערכת, לניצול מירבי ותפעול עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף, הצוות יעביר הדרכה מקצועית למשתמשים כדי שיוכלו לנצל בצורה מיטבית את כל היכולות של המערכות והפיצ׳רים השונים.

שליחת הצעת מחיר מותאמת אישית

לאחר ביקור החשמלאי במקום, תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, על מנת שתוכלו להתייעץ עם הדיירים ולקבל החלטה. לכל שאלה תוכלו לפנות לאיש הקשר ולקבל תשובה מקצועית.

התקנה מקצועית

לאחר אישור הצעת המחיר, צוות EVTECH המונה חשמלאים מיומנים ומוסמכים יבצעו במקום התקנה מקצועית ובטיחותית של העמדות בהתאם לתכנון הראשוני של היועצים. התקנה על ידי מומחים חיונית למניעת תקלות עתידיות, ולכן נקפיד על התקנה מתוכננת היטב ומקצועית ללא פשרות.

מתן שירותי תמיכה

EVTECH אתכם גם לאחר ההתקנה ותוודא שאתם נהנים מהמערכת ומעמדות הטעינה יום יום! לרשותכם שירותי תמיכה הניתנים על ידי מהנדסים וחשמלאים -24/7.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף היתרונות בולטים :

המעבר לרכב חשמלי הפך לחלק מהנוף ברחובות בערים המרכזיות, ונראה כי יותר בעלי רכבים נהנים מחיסכון משמעותי בהוצאות הדלק, ותורמים לשמירה על איכות הסביבה על ידי הפחתת הזיהום. הפופולריות של כלי רכב חשמליים מורגש היטב בכבישים, והצפי הוא שכבר בשנים הקרובות כ- 30% מכלל הרכבים בישראל יהיו חשמליים. כאשר אנחנו מדברים על מספרים כל כך גבוהים, הצורך של הדיירים בעמדות טעינה לבתים משותפים עולה, ולכן אנחנו ב- EVTECH מספקים מגוון פתרונות חכמים שיענו על הצורך הזה.

לרשותכם מערכת ניהול עמדות טעינה בביניין משותף המאפשרת לדיירים לנהל את הצריכה בצורה נוחה דרך ממשק ידידותי. המערכת מספקת את נתוני הביצועים בזמן אמת, מאפשרת לנהל את המשתמשים, למדוד את שיעורי צריכה, ולבצע סליקה ותשלומים – והכל בקלות ובנוחות דרך אפליקציה או דרך מחשב.

בנוסף, כאשר מבצעים התקנת ותשתית עמדות טעינה בבניין שלכם, באופן אוטומטי ערך הנכס עולה, משדרגים את התשתיות והבניין ממותג כחדשני ומהווה משיכה לדיירים איכותיים.

עמדות טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף
מה חשוב לדעת ?

טיפול ברגולציה ואישורים

רגע לפני שמתחילים לתכנן את התקנת עמדות הטעינה בבניין משותף, חשוב לדעת שעל פי החוק נדרשת הסכמה של כל דיירי הבית , מכיוון שאנו עושים שימוש בארון חשמל או בחנייה שהם רכוש המשותף של הדיירים. עליכם להחתים את כל הדיירים, בין אם מדובר בהתקנה בודדת או התקנת עמדת טעינה משותפת, ולהתקדם לשלב הבא.

הכנת תשתית חשמל

לאחר קבלת הסכמת הדיירים, יש לבחון את תשתית החשמל הקיימת בבניין, על מנת להתאים את הספק המתח של עמדת הטעינה לתשתית החשמל הקיימת בבניין . כדי לבצע בדיקה מקצועית, חברת EVTECH שולחת אליכם חשמלאי מוסמך שתפקידו לבחון בצורה מקצועית את התשתיות הקיימות בבניין ולבצע התאמות בהתאם למצב הקיים.

מה לגבי חד פאזי או תלת פאזי?

במידה ויש בבניין תשתית חשמל שהיא חד פאזית ולא תשתית תלת פאזית, אין צורך לדאוג, כיוון שניתן להתקין בשני המצבים עמדת טעינה. אולם, חשוב לדעת מראש שהטעינה תהיה מהירה יותר עם תשתית תלת פאזית. דבר נוסף, במקרה שיש תשתית חשמל חד פאזית יש להתחשב בתשתית של חברת החשמל בבניין המשותף ( 25A 35A A40). זו הסיבה שצוות החשמלאים יאפיין את התקנת עמדת הטעינה בהתאם לתשתית הקיימת, או לחילופין יציע לשדרגה אותה דרך חברת החשמל. בנוסף, צריך לקחת בחשבון התקנה של מפסק חשמל ייעודי עבור עמדת הטעינה שלכם.

החשיבות של רכישת עמדות טעינה בעלות תווי תקן

בעת רכישת עמדת טעינה לרכב חשמלי, יש צורך לבצע את הבחירה הטובה ביותר מבחינת התאמה למקום. EVTECH מספקת שירותי התקנה על ידי חשמלאים מוסמכים ועמדות טעינה העומדות בתקנים אירופאים מחמירים.

מחפשים עמדת טעינה לרכב חשמלי
בבניין משותף?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>