עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

EVTECH מספקת שירותי התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים ומלווה כל לקוח החל משלב הייעוץ, קבלת הצעת מחיר, אספקת המוצרים ומתן שירותי התקנה ותמיכה. בנוסף, לעמדות הטעינה, החברה מציעה גם מערכת חכמה לניהול עמדות טעינה, דרכה ניתן לנהל את הצריכה בחניונים, להפעיל ולכבות את הטעינה מרחוק, לחלק את העומסים בין העמדות, לנטר תקלות ולעקוב אחר צריכה החשמל בקלות.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים של EVTECH מיועדת להתקנה בחניוני משרדים ברחבי הארץ, במרכזים מסחריים ובכל מקום רצוי, ומגיעה הן כעמדה תלויה והן כעמוד טעינה בעל שקע אחד או שניים לבחירה. כלל המוצרים אמינים, בטיחותיים ועמודים בתקניים אירופאים.

מה תקבלו במסגרת השירות?

ייעוץ ראשוני

כדי שנתחיל ברגל ימין, יועץ יעניק לכם מידע ראשוני בטלפון לבחירת עמדת הטעינה המתאימה ביותר לחניון הספציפי שלכם.

שליחת מומחה עד למקום

כדי לבחון את המקום, חברת EVTECH תשלח עד אליכם חשמלאי מוסמך כדי לאבחן את הצרכים, לתכנן את ארון החשמל ותפוקתו ולהתקדם לשלב ההצעה. שירות זה חיוני מאוד ומאפשר גם לאמוד את העלויות ולבחור בהמשך את המערכת המדויקת.

שליחת הצעה ללקוח

לאחר ביקור במקום ואפיון הצרכים, החברה תשלח אליכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומתאימה, וזאת בהתאם לביקור המומחה והממצאים שנאספו מהשטח.

התקנת העמדה והמערכת על ידי חשמלאים

אנחנו לא מתפשרים על בטיחות ומקצועיות, ולכן צוות EVTECH מונה חשמלאים מוסמכים שרק הם מבצעים בפועל התקנת עמדות טעינה בחניונים במקצועיות גבוהה ללא פשרות.

הדרכה לשימוש במערכת

לאחר התקנת עמדת הטעינה בשטח על ידי חשמלאים, צוות החברה מעניק הדרכה לשימוש יעיל במערכת ולניצול מיטבי של כל הפיצ׳רים והיכולות של העמדות והמערכת לשימוש נוח ביומיום.

מתן שירותי תמיכה

EVTECH מספקת שירותי תמיכה מקצועיים לאחר ההתקנה. השירות ניתן בזמינות גבוהה על ידי מערך תמיכה המונה חשמלאים הזמינים בשבילכם 24/7.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים

למה כדאי להתקין עמדות טעינה בחניונים

כיום יותר אנשים מתפתים ובצדק לרכוש רכבים חשמליים ונהנים משלל היתרונות שלהם כמו חיסכון משמעותי בעלויות הדלק, הפחתת הזיהום ושמירה על איכות הסביבה. על פי נתונים, כבר בשנים הקרובות כ- 30% מהרכבים בישראל יהיו חשמליים, שזהו נפח עצום של רכבים הזקוקים לטעינה חשמלית בבית, במקום העבודה וגם בחניונים ובמרכזי בילוי.

אם כך, נתונים אלו מובילים אותנו לצורך בהתקנת עמדות טעינה בחניונים פרטיים, כך שכל אחד שיש ברשותו רכב חשמלי יוכל ליהנות מטעינת הרכב שלו בכל מקום, ובעל החניון יוכל להגדיל את הרווחים על ידי גביית תשלום על השימוש במטען. ממש מצב של wiw-win.

את העמדות הללו ניתן לנהל על ידי מערכת ניהול עמדות טעינה בחניונים, שזוהי מערכת חכמה המאפשרת ליהנות ממגוון יתרונות כמו לנהל ולעקוב אחר הצריכה וההטענה, לגבות תשלום מלקוחות בעבור הטעינה של הרכב שלהם, להוציא חשבוניות, לנטר עומסים ועוד. למעשה, מדובר על מערכת חכמה המבוססת על אוטומציה ומאפשרת לבעל החניון לקבל את כל המידע הדרוש.

היתרונות הבולטים
של התקנת עמדות טעינה בחניונים

הפוטנציאל של חניונים

חניון נתפס כשטח מרווח ובטוח להטענת רכב חשמלי, כיוון שהוא מקורה ושומר על הרכב, מה שאומר שיותר בעלי רכבים חשמליים יעדיפו להטעין את רכבם בחניון מקורה שבו קיימות עמדות טעינה. בנוסף, לרוב חניונים פרוסים על פני כמה קומות עם עשרות מקומות חנייה, כך שמדובר על מקום בעל פוטנציאל להתקנת עמדות טעינה.

משיכה של קהל חדש למקום

במידה ומדובר על חניון של מרכז מסחרי, קניון או בניין משרדים, עמדות הטעינה יכולות למשוך קהל נוסף למקום, הרי בעלי רכבים חשמליים יוכלו לראות במפות כי קיימות עמדות טעינה ובזמן שהם מבלים במקום הם יוכלו להטעין את הרכב בנוחות ולנצל את זמן השהייה שלהם במקום.

מדובר על אפיק כלכלי נוסף להנהלת החניון

עמדות הטעינה משמשות כאפיק רווח נוסף להנהלת החניון, כיוון שהן סוג של ״תחנת דלק״ בתשלום, ולכן בעלי רכבים חשמליים יוכלו להחנות את רכבם בחניון, להטעין ולשלם על הטעינה דרך מערכת ניהול עמדות טעינה לצי רכבים או לעסקים וכך המקום יוכל ליהנות מאפיק רווח נוסף.

קלות ההתקנה בחניונים

ההתקנה של עמדות הטעינה בחניונים נחשבת לקלה, במיוחד כאשר צוות החשמלאים המסמכים של EVtech מציע ליווי מלא החל מאפיון המקום, התאמת העמדות וטיפול בכל הקשור לארונות החשמל. אם כך, הנהלת החניון יכולה לרכוש עמדות ולהתקין אותן בחניון בכל עת בקלות רבה, וכך לספק לבעלי רכבים שירות נוסף ורווחי.

מחפשים עמדת טעינה
לרכב חשמלי בחניון?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>