עמדת טעינה לרכב חשמלי למשרדים

עמדת טעינה לרכב חשמלי למשרדים

EVTECH מספקת ייעוץ, אפיון, אספקה והתקנה של עמדות טעינה  למשרדים, על מנת שכל אחד יוכל להתקין את רכבו החשמלי גם במקום העבודה. העמדות אותן מספקת החברה הן ברמה בטיחותיות גבוהה במיוחד, ומלוות בתקנים אירופאים כנדרשים בחוק. כחלק מהשירות, החברה מעניקה גם מערכות לניהול עמדות טעינה, כולל ליווי מלא לאורך כל הרכישה, כאשר הליווי נעשה על ידי צוות חשמלאים מוסמכים המוצמדים לכל לקוח מרגע הייעוץ ועד לתום הרכישה.

מה תקבלו במסגרת השירות?

ייעוץ טלפוני ראשוני

כדי לספק לכם מידע ראשוני על עמדות הטעינה, צוות יועצים ישוחח איתכם בטלפון כדי להבין את הצורך הראשוני ולענות על כל שאלה שלכם.

שליחת חשמלאי מומחה למקום

EVTECH תתאם לכם ביקור של חשמלאי מוסמך, על מנת שיבחן את הצרכים של המשרד, יאפיין את ארון החשמל ותפוקתו ויבדוק בצורה מדויקת את עלויות ההתקנה. בחינת השטח על ידי חשמלאי מוסמך מאפשרת לקבל תמונת מצב מקצועית ולבצע החלטה מדויקת בהתאם לצרכים.

שליחת הצעת מחיר

לאחר שחשמלאי בדק את המקום ואפיין את הצרכים, החברה תשלח אליכם הצעת מחיר אטרקטיבית וזאת בהתאם לצרכים הספציפיים של המקום והממצאים של החשמלאי המוסמך שהיה במקום.

התקנה מקצועית של העמדות

לאחר אישור ההצעה, החשמלאים המוסמכים של צוות EVTECH יבצעו התקנת עמדת טעינה בבנייני משרדים בצורה מקצועית ובטיחותית ללא פשרות ובהתאם לתכנון הראשוני.

הדרכה לשימוש יעיל

כדי לייעל את השימוש במערכת ובעמדות הטעינה, הצוות שלנו יעביר הדרכה מקצועית למשתמשים כדי שיוכלו לנצל בצורה מיטבית את כל היכולות של המערכת לשימוש נוח ויעיל יותר בכל זמן נתון.

מתן שירותי תמיכה

EVTECH אתכם גם לאחר ההתקנה ומספקת שירותי תמיכה מקצועיים על ידי מהנדסים וחשמלאים המעניקים פתרון לכל בעיה בזמינות גבוהה - 24/7.

למה כדאי להתקין עמדת טעינה במשרדים שלכם ?

תחום הרכבים החשמליים מתפתח מיום ליום ועובדי משרדים רבים מבינים את היתרונות הטמונים בכלי רכב חשמליים, הן מבחינת חיסכון משמעותי בדלק והן מבחינת הפחתת הזיהום ושמירה על איכות הסביבה. נסביר כי זיהום האוויר בחניוני משרדים גבוהה מאוד, ולכן התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי למשרדים היא עוד טריגר לשכנע את העובדים לעבור לרכבים חשמליים.

בישראל רכבים חשמליים הפכו לפופולאריים מאוד, הרבה בזכות הטבות המיסוי והעובדה שמדינת ישראל שואפת שכבר בשנים הקרובות כ- 30% מהרכבים יהיו חשמליים. אם כך, התקנת עמדות ומערכת ניהול עמדות טעינה בבנייני משרדים מתבקשת מאוד ומאפשרת להעניק שירות טוב יותר לעובדים ולמבקרים במקום. בנוסף, מדובר בהכנסה נוספת למקום, כלומר תשלום על הטעינה מבעלי הרכב.

עמדת טעינה למשרדים
היתרונות

שירות מעולה לעובדי המשרד ולמבקרים

התקנת עמדת טעינה בבנייני משרדים מאפשרת למקום לספק שירות טוב יותר לעובדים ולמבקרים, הרי בבניינים אלו קיימת תנועה גדולה של אנשים המגיעים עם כלי הרכב החשמליים שלהם, בין אם אלו עובדים המגיעים יום יום לעבודה או אורחים המגיעים לפגישות עסקיות, כך שהם יוכלו במהלך שהותם במשרדים להטעין את הרכב.

פחות זיהום בחניונים

בשל תנועת הרכבים הערה בחניוני משרדים, זיהום האוויר במקומות אלו גבוה מאוד, כך שעמדות טעינה יעודדו כניסת רכבים חשמליים ויפחיתו באופן משמעותי את הזיהום. בנוסף, עצם התקנת עמדות הטעינה בחניוני משרדים, מאפשר למקום לעמוד בתקן הבנייה הירוקה שכל כך נחוץ בבנייני משרדים.

הכנסה נוספת לבעלי משרדים

עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים משמשות כסוג של הכנסה נוספת להטענת הרכב של המבקרים, ולכן בעלי רכבים חשמליים יוכלו להגיע למקום, להטעין את רכבם ולשלם דרך מערכת ניהול עמדות טעינה בבנייני משרדים, וכך המקום יוכל ליהנות מאפיק רווח נוסף בגין הטעינה.

מערכת ניהול ידידותית לשימוש

בעלי המשרדים או החניונים ינהלו את הצריכה דרך מערכת ניהול עמדות טעינה בבנייני משרדים, דרכה ניתן לשלוט על העמדה, לעקוב אחר צריכת הרכבים, לעקוב אחרי תשלומים וליהנות ממגוון רב של פיצ׳רים לשימוש יעיל ונוח.

תדמית חדשנית למקום

התקנת עמדת טעינה בבנייני משרדים מאפשרת לבניין להיראות חדשני יותר ומתקדם, וכך למשוך למקום שוכרי טריפל A (חברות גדולות וארגונים) רציניים שיגיעו לשכור או לרכוש משרדים בבניין.

מחפשים עמדת טעינה
בבנייני משרדים

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>