עמדת טעינה לרכב חשמלי לבית פרטי

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי מבית EVTECH המספקת ייעוץ, אפיון והתקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בבתים פרטיים ושמה דגש על אספקת מוצרים בטיחותיים, בעלי אמינות גבוהה ועומדים בתווי תקן אירופאים. לרשותכם עמדות טעינה פרטיות לתשתית חד פאזית או לתשתית תלת פאזית, עמדות תלויות או עומדות ומערכת חכמה המאפשרת לעקוב אחר צריכת האנרגיה בבניינים משותפים.

מה תקבלו במסגרת השירות?

ייעוץ ראשוני

אנחנו כאן בשבילכם כבר מתחילת הדרך ומציעים ייעוץ ראשוני על ידי מומחים העונים בשבילכם על כל שאלה אפשרית, על מנת שתבצעו תכנון ראשוני מקצועי.

אפיון והתאמת העמדה

צוות יועצים המונה מהנדסים וחשמלאים מעניק שירותי ייעוץ לבחירת המערכת המתאימה באופן אבסולוטי לצרכים שלכם ולצורכי השטח, כמו עמדת טעינה תלויה או עמוד טעינה. (השירות ניתן בבית הלקוח על ידי חשמלאי מוסמך).

עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי

תמיכה

EVTECH מחזיקה במערך תמיכה מקצועי המונה מהנדסים וחשמלאים המעניקים פתרון לכל בעיה, והכל בזמינות גבוהה – 24/7.

התקנה מקצועית

צוות EVTECH מונה חשמלאים מיומנים ומוסמכים המבצעים התקנה מקצועית ובטיחותית במקום. התקנה על ידי מומחים חיונית למניעת תקלות עתידיות.

הדרכה לשימוש יעיל

הצוות ידריך אתכם כיצד להשתמש במערכת ובאפליקציה, על מנת לייעל את השימוש ולנצל את כל הפיצ׳רים של המערכת לשימוש נוח ויעיל יותר.

היתרונות של עמדת טעינה לרכב חשמלי לבית פרטי

כיום, יותר ויותר אנשים עוברים לרכב חשמלי, הן במטרה לשמור על איכות הסביבה והן כדי ליהנות מחיסכון עצום בהוצאות החודשיות. אם בעבר רכבים חשמליים היו שמורים ״לעשירים״ בלבד, כיום הם הפכו לנחלת הכלל, והצפי הוא שכבר בשנים הקרובות כ- 30% מכלל הרכבים בישראל יהיו חשמליים, כאשר מגמה זו תעלה משנה לשנה. ככל שתחום הרכבים החשמליים נעשה פופולרי, כך גם הצורך ברכישת עמדות טעינה לרכב חשמלי עולה, בעיקר בעזרת פתרונות טעינה בבתים משותפים , במשרדים ובעסקים.

עמדת טעינה לרכב חשמלי של איוויטק, מאפשרת לבעל הרכב ליהנות מגישה נוחה ומהירה לטעינת הרכב שלו באופן עצמאי. העמדה ייעודית לבית פרטי ומגיעה בתצורה של תלייה, כלומר, אפשרות לתלות על הקיר בסמוך לחנייה, ואם אין קיר ניתן לרכוש עמוד טעינה. עמדות אלה פועלת בהספקי מתח שבין A16ל-A32 באמצעות תשתית חשמל חד או תלת פאזית.

מה חשוב לדעת
טרם התקנת עמדת טעינה חשמלית לרכב?

הכנת התשתיות לעמדה

רגע לפני שמתחילים, חשוב לבחון את תשתית החשמל הקיימת בבית, על מנת לקבוע את הספק המתח אותו ניתן להשית על הקיימת, כלומר, להתאים את הספק המתח של עמדת הטעינה לתשתית החשמל הקיימת. את הבדיקה יבצע חשמלאי מוסמך של חברת EVTECH לאחר בחינת התשתית וביצוע התאמה.

תשתית תלת פאזי/חד פאזי

חשוב לדעת, במידה ויש בביתכם תשתית חשמל חד פאזית ולא תשתית תלת פאזית, עדיין ניתן להתקין עמדת טעינה אך יש לקחת בחשבון שהטעינה תהיה מהירה יותר עם תשתית תלת פאזית. בנוסף, בתשתית חשמל חד פאזית יש להתחשב בתשתית חברת חשמל במבנה או בדירה ( 16A 25A 40A ) ולכן צוות החשמלאים המיומנים שלנו יאפיינו את התקנת עמדת הטעינה בהתאם לתשתית הקיימת, או לחילופין יציע לשדרגה דרך חברת החשמל. כמובן שיש צורך במפסק חשמל ייעודי עבור עמדת הטעינה.

בטיחות עמדת הטעינה

בעת רכישת עמדת טעינה לרכב חשמלי, יש צורך לבצע את הבחירה הטובה ביותר מבחינת התאמה למקום. EVTECH מספקת שירותי התקנה על ידי חשמלאים מוסמכים ועמדות טעינה העומדות בתקנים אירופאים מחמירים.

אפליקציה ידידותית לשימוש נוח

עוד פרמטר חשוב בעת בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא נוחות השימוש בעמדת. כדאי לרכוש עמדה הנשלטת על ידי אפליקציה, כך תוכלו לשלוט על העמדה לקבוע לוחות זמנים להגביל משתמשים , לבקר על צריכת החשמל היומית, לדוגמה , לעקוב אחרי זמני צריכת החשמל, לנטר תקלות מבעוד מועד וליהנות ממגוון פיצ׳רים נוספים שישדרגו את חוויית השימוש בעמדת הטעינה.

מחפשים עמדת טעינה
לרכב חשמלי לבית פרטי ?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>