פתרונות טעינה לעסקים

התקנת עמדות טעינה לרכבים החשמליים הופכת למרכיב בלתי נמנע בתקופה המודרנית שבה אנחנו חיים, והתודעה לכך מתפשטת במהירות בקרב אזרחי ישראל. מהמדדים האחרונים שנמדדו מאז שנת 2021, נראה שמספר הרכבים החשמליים בארץ עלה במעל ל-50%. זו הזדמנות שמתגלה לעסקים, שרואים את הפוטנציאל הגדול שבה ומגיבים בהתאם, בהתקנת עמדות טעינה במשרדים ובבתים של העובדים שלהם. נדמה כי אנחנו מעידים על התקדמות גדולה של המהפכה החשמלית גם במקומות העבודה.

עמדת טעינה בבית העסק

התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים בבית עסק מציעה מגוון היתרונות:

  1. שיפור תדמית העסק: הצגת המחויבות לסביבה ולתודעה ירוקה משדרגת את תדמית העסק ומציגה אותו כחברה מתקדמת ואחראית.
  2. שירות נוסף לעובדים וללקוחות: העובדים והלקוחות של העסק שנוהגים ברכב חשמלי יוכלו לנצל את הזמן שלהם במבנה בית העסק לטעינת הרכב שלהם. זה ישאיר רושם חיובי וישפר את חווית הלקוחות וגם העובדים.
  3. שיפור המרחב העסקי: עסקים שמשכירים משרדים או שטחים בבניין יכולים להוסיף עמדות טעינה כחלק מההצעה שלהם למי שמחפש משרדים להשכרה. זה יכול להפוך לגורם מרכזי לשיקול בחירת המקום למי שנוהג ברכב חשמלי.
  4. הזדמנות להכנסות נוספות: עסקים יכולים להפיק הכנסה משימוש בעמדות הטעינה, במקרה שהם מחליטים לגבות תשלום עבור השירות. הכנסה זו יכולה להיות משמעותית במיוחד אם יש בבניין מספר גדול של חברות או עסקים קטנים.
  5. התמרת העסק ל’פרנדלי לסביבה’: עסקים יכולים למשוך לקוחות ועובדים שמחפשים לתמוך בחברות שמתנהלות באופן ירוק יותר.

עמדות טעינה בבתי העובדים

הצעת בונוס לעובדים מתווסף היתרון של שיפור ניהול החיים היומיומיים של העובד באופן יעיל יותר. התקנת עמדות טעינה בבתים של העובדים מאפשרת להם לטעון את רכבי החברה במהלך הלילה, מה שיקטין את הצורך בהמתנה ארוכה או בחיפוש אחר עמדות טעינה מהירות לטעינת סוללת הרכב. השינוי משפר את סדר יומו של העובד ומקל באופן משמעותי את ניהול צי הרכבים החשמליים של החברה

מערכת ניהול עמדות טעינה בבית העסק

מערכת ניהול עמדות טעינה בבית העסק תייעל משמעותית את פעילות צי הרכבים שהעסק מכיל ולכן ישנו יתרון משמעותי אשר יביא לחיסכון בזמן ובכסף. המערכת מאפשרת לבעל העסק למקסם את יעילות צי הרכבים שלו, תוך חסכון של אלפי שקלים בכל שנה. בנוסף, החוק הישראלי מסייע בהזדכות מוכרת של 45% מול רשויות המס. זה אומר שבעלי העסקים יכולים להזדכות על עלות החשמל שהם משלמים לעובדים כאשר הם מטעינים את רכבם בבית .

לסיכום

מעבר לצי רכבים חשמליים מאפשר לעסקים בישראל לשלב את התקדמות הטכנולוגיה החדשה עם האחריות החברתית לסביבה. התקנת עמדות טעינה בבתי העובדים היא תוספת שמאפשרת לעסקים להקנות משמעות נוספת למילה “תמיכה” בעובדיהם, מה שבטוח ישפיע באופן חיובי על תדמית החברה. בנוסף, המעבר לחשמל מציע לעסקים דרך יעילה וחסכונית להפחית את ההוצאות שלהם, תוך חסכון במשאבים ובזמן. המניע האקולוגי והחסכוני הם שניים מהיתרונות המרכזיים של מעבר לרכבים חשמליים והתקנת עמדות טעינה, אך הם רק חלק מהתמונה הגדולה. כל עסק בישראל יכול למצוא יתרונות משלו בהתאמה אישית של המערכת.מעוניינים לדעת עוד על עמדת טעינה חכמה לעסקים ?
מוזמנים להיכנס לדף הבא : עמדת טעינה חכמה לעסקים

שתפו

מחפשים עמדת טעינה
לרכב חשמלי?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>

להזמנה סיטונאית

עמדת טעינה מכף היד

השאירו פרטים
ונציג שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן