כמה עולה התקנה של עמדת טעינה ביתית

נכון לימים אלה, כבר נוסעים על כבישי הארץ עשרות דגמים שונים של רכבים חשמליים. אם יש ברשותכם רכב שכזה או שאתם מתעניינים ברכישה, תצטרכו תשתית לטעינה. בשורות הבאות נסביר מה צריך לדעת לגבי עלות התקנת עמדת טעינה ביתית, שתוכלו לעשות בה שימוש יעיל ככל שתצטרכו.

איזה עמדה תרצו – פשוטה או מתוחכמת

אז כמה עולה התקנה של עמדת טעינה ביתית באמת? מסקירה שנעשתה בעת האחרונה, עולה שמשווקים כיום סוגים שונים של עמדות טעינה ביתיות. רכישה של עמדה ברמה טובה עולה כיום כאלפיים וחמש מאות שקלים ואף כפול מזה, תלוי בהספק החשמל שהעמדה מספקת, פיצ’רים מיוחדים וביצרן. ישנם דגמים זולים יותר, אולם קשה להעריך את האיכות שלהם לאורך זמן. ישנן עמדות בסיסיות יחסית לעומת כאלה שנחשבות ליותר מתוחכמות ועם כל מיני יכולות מתקדמות. כך למשל יכולת ניהול ושליטה, מידע זמין באפליקציה ועוד.

עלות התקנה לעמדות ביתיות

צריך להבהיר כי עלות ההתקנה לא מסתכמת ברכישת עמדת הטעינה. את ההתקנה צריך לבצע גורם מוסמך ומקצועי. לא רצוי ולא נכון שגורם לא מקצועי יתקין את העמדה שתשמש אתכם מעתה והלאה ל”תדלוק” הרכב.

עלות ההתקנה נשענת על כמה גורמים למשל, על תשתית הטעינה. התקנות מורכבות המבוססות על תלת פאזי עולות יותר מאשר התקנה של עמדה חד פאזי. עלות שירות של התקנה מתחיל בדרך כלל בשלושת אלפים שקלים ויכול להגיע לסכום כפול מזה. המחיר נשען על בין היתר על הגישה לתשתית קיימת, הצורך בהוספת חיבורים, המרחק בין תשתית החשמל לבין המקום שבו תוקם העמדה עצמה ועוד.

אם הגישה מאוד נוחה, זה בהחלט מוזיל את עלויות ההתקנה. כמו בהתקנות מקובלות של מערכת חשמליות, אם יש צורך להעביר כבלים ולסלול תשתיות, מחיר התוספות ישוקלל לפי המרחק במטרים עד לעמדה עצמה. אגב, כדי לסבר את האוזן, קחו בחשבון שטעינה חשמלית עולה כרבע ביחס לתדלוק בבנזין.

רוצים לדעת כמה בדיוק תעלה לכם עמדה או כמה תעלה ההתקנה? מתקין יגיע אליכם, יבדוק מה דרוש לכם, היכן לוח החשמל ואיזה מרחק מפריד עד לעמדה הרצויה. למידע נוסף והזמנות, פנו לחברת EVTECH (איווטק): התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים, ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים.

מקווים שקיבלתם את כל המידע לשאלה כמה עולה התקנה של עמדת טעינה ביתית.

שתפו

מחפשים עמדת טעינה
לרכב חשמלי?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>

להזמנה סיטונאית

עמדת טעינה מכף היד

השאירו פרטים
ונציג שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן