עמדת טעינה לרכב חשמלי

כיום כולנו מבינים כמה חשוב לצמצם את פליטת הגזים המסוכנים הפוגעים בסביבה שלנו. המעבר לרכבים חשמליים הינו צעד משמעותי להשגת היעד, אך רבים עדיין חוששים שבמקום העבודה או המגורים שלהם לא תהיה עמדת טעינה עבור רכבם. הכירו את איוויטק, המומחים לעמדות טעינה לרכב חשמלי העומדות בתקן אירופאי מחמיר.

חברת איוויטק

חברת איוויטק משווקת בארץ עמדות טעינה איכותיות ונוחות במיוחד לשימוש אשר אושרו בתקן אירופאי מחמיר. בנוסף לעמדות הטעינה אנו משווקים גם מערכות לניהול עמדות טעינה מתוך מטרה לאפשר ניהול אנרגטי יעיל יותר למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. אנו מעניקים שירות מהיר, אמין ויעיל ובמחירים משתלמים במיוחד ומלווים אתכם לאורך כל הדרך, גם לאחר ההתקנה, לכל שאלה ובקשה.

רכבים חשמליים בישראל

בישראל יש מודעות רבה לנזק שגורמים גזי החממה הנפלטים מן המכוניות הממונעות בדלק ודיזל. האפשרות לרכוש מכונית חשמלית מניעה רבים לנסות את המוצר החדש יחסית אשר מאפשר חיסכון רב באנרגיה והוצאות. מומחים צופים כי בעשור הקרוב כשלושים אחוזים מן הרכבים החדשים הנרכשים בישראל יהיו חשמליים וכי מגמה זו עשוייה להמשיך ולעלות. הרכבים החשמליים הולכים ונהיים יעילים יותר, לכן אין זה פלא שהם הופכים פופולריים מתמיד.

עמדות טעינה לרכבים חשמליים

עמדת הטעינה החכמה של איוויטק עם כבל Type 2 ניתן לשליטה מרחוק על ידי אפליקציה בנייד שלכם.
המערכת יכולה להתריע על תקלות ולעקוב אחרי צריכת החשמל. העמדה ניתנת להתקנה בכל מקום, היא עמידה בפני לחות ומים ובעלת עיצוב מיוחד, כמו כן, המערכת מאפשרת הרשאת טעינה לרכבים אחרים כשיש לכם אורחים. באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל מידע רב אודות צריכת החשמל והיסטוריית הטעינה שלכם, תוכלו לנהל לוחות זמני טעינה ליעילות גבוהה יותר ולחסוך באנרגיה ובתשלומי חשמל.

עמדות טעינה לרכבים חשמליים בבניינים משותפים

בניינים משותפים המעוניינים לאפשר למספר דיירים לטעון את הרכבים שלהם בחשמל אשר נלקח מהחשבון המשותף של הבניין (מחובר למערכת החשמל של הבניין) עשויה ממבט ראשון להראות כמו כאב ראש גדול לוועד הבית, אך המערכת לניהול עמדות טעינה מאפשרת גבייה מכל דייר בנפרד, כך שחשבון ועד הבית יזדכה בקלות ובנוחות ויפתור את הוועד מן הטרחה.

עמדות טעינה למשרדים ובנייני ציבור

כמנהלי בנייני משרדים, קניונים, מבני ציבור, חניונים ציבוריים ועוד עליכם להתחשב בתפוצה ההולכת וגוברת של מכוניות חשמליות ולאפשר לאורחיכם ולמשתמשי המתקן שבניהולכם לטעון את רכבם. פנו עוד היום לאיוויטק והתקינו עמדות טעינה בשטח הבניין.

 

לסיכום

איוויטק משווקת בישראל עמדות טעינה ומערכות לניהול עמדות טעינה אשר מאפשרות וויסות ושליטה מלאה בבקרת הצריכה של העמדות. בדרך זו, כמנהלי וועד בית, מוסדות חינוך, בנייני משרדים וחניונים ציבוריים, תוכלו לספק ללקוחותיכם, דייריכם ואורחיכם אפשרות לטעון את הרכב שלהם בזמן שהם משתמשים במתקן שבניהולכם.  

מעוניינים בעמדת טעינה לבית משותף ? צרו איתנו קשר

שתפו

מחפשים עמדת טעינה
לרכב חשמלי?

התייעצו עכשיו עם המומחים שלנו >>>

להזמנה סיטונאית

עמדת טעינה מכף היד

השאירו פרטים
ונציג שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן